Szklarnia modułowa – najlepsza opcja pod przyszłą rozbudowę cieplarni!

Szklarnia modułowa – najlepsza opcja pod przyszłą rozbudowę cieplarni!

Świeżutkie warzywa z przydomowego ogródka nie tylko smakują lepiej, ale są przede wszystkim zdrowsze od tych, które znajdziemy w okolicznych supermarketach. Jeżeli uprawiamy je bowiem jedynie z wykorzystaniem metod naturalnych, możemy mieć pewność, że nie zawierają żadnych dodatkowych substancji mogących niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu. Intensywne nawożenie i opryski zwiększają co prawda plony, ale – o ile nie planujemy produkcji na skalę przemysłową – do uzyskania świetnych efektów w zupełności wystarczy nowoczesna szklarnia modułowa z poliwęglanu, regularne podlewanie i nieco serca do roślin 🙂

Ogromna łatwość rozbudowy cieplarni

Tego rodzaju konstrukcje w razie potrzeby można bez najmniejszego problemu wydłużyć. Możliwości są tutaj praktycznie nieograniczone: funkcjonalne szklarnie modułowe można po prostu praktycznie w dowolnym momencie rozbudować o kolejny segment o długości 2 metrów, a później o jeszcze jeden lub nawet kilka, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skonstruowane w ten sposób cieplarnie stanowią więc bardzo dobry wybór dla wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własnymi uprawami. Wielu spośród naszych Klientów błyskawicznie łapie bakcyla i zamiast posiadania tylko jednej odmiany pomidorów lub papryki, w kolejnym sezonie decyduje się już na poszerzenie upraw o kolejne odmiany czy nasadzenie większej liczby roślin. Poliwęglanowa szklarnia modułowa jest wówczas idealna ze względu na niskie koszty rozbudowy przydomowej cieplarni, łatwość montażu dodatkowych segmentów, a także możliwość stworzenia optymalnych warunków do wzrostu roślin w bardzo krótkim czasie.

Jakie zalety mają szklarnie modułowe z poliwęglanu komorowego?

Jest ich naprawdę sporo. Takie cieplarnie z szerokimi możliwościami rozbudowy charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością, więc na pewno będą Ci służyć przez wiele lat. Materiał, z którego są wykonane, pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz obiektu, przepuszcza około 80% promieniowania słonecznego, a dodatkowo jest odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

Wysokiej klasy szklarnię modułową z poliwęglanu bez trudu znajdziesz w naszym sklepie online. Mamy naprawdę szeroki wybór i świetne ceny, a do tego oferujemy profesjonalne usługi montażowe na terenie całej Polski. Złóż zamówienie!