Dostawa

Strona główna / Dostawa

Na zamówienia powyżej 1000 zł (wszystkie szklarnie) oferujemy dostawę GRATIS na terenie całego kraju.

Koszt dostawy towarów gabarytowych (szklarnie, płyty poliwęglanu) własnym transportem sprzedającego wynosi 150 zł na terenie kraju.

🇪🇺🚚 Jest możliwa dostawa do innych krajów. Cena dostawy oblicza się sprzedawcą indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny

Akcesoria zamówione oddzielnie od szklarni lub poliwęglanu oraz poliwęglan cięty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej (InPost lub DPD). Koszt przesyłki zależy od wagi i wymiarów paczki. W sprawie wyceny prosimy o kontakt.

Zamówienia towarów gabarytowych realizujemy do 7 dni roboczych. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane jak najszybciej jednak nie możemy zapewnić szybszej wysyłki, zazwyczaj to 3-4 dni. Zamówienia wysyłamy w kolejności chronologicznej a każda ingerencja w pracę magazynu może skutkować wydłużeniem czasu realizacji. Planowany termin wysyłki to termin w którym wysyłamy większość zamówień (ponad 95%), jednak w okresach dni wolnych i świątecznych, przed i po długich weekendach czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Istnieje możliwość odbioru przesyłki osobiście wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu odbioru pod adresem: ul. Płochocińska 65, 03-044 Warszawa.

Opisane powyżej koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą poza granice Polski prosimy o kontakt.