Dostawa

Strona główna / Dostawa

 

Dostawa zamówienia powyżej 1000 zł.  jest GRATIS dla każdego klienta na terenie całego kraju.

Dostawa każdego innego gabarytowego zamówienia, którego suma wynosi mniej niż 1000 zł., to koszt 100 zł.

Akcesoria zamówione oddzielnie od szklarni lub poliwęglanu oraz poliwęglan cięty realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej (InPost lub DPD) w ciagu 24 godzin. Koszt przesyłki zależy od wagi i wymiarów paczki. W sprawie wyceny prosimy o kontakt.

Zamówienia towarów gabarytowych realizujemy:

– do 20 dni roboczych (szklarnie),

do 15 dni roboczych (poliwęglan).

Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane jak najszybciej jednak nie możemy zapewnić szybszej wysyłki. Zamówienia wysyłamy w kolejności chronologicznej a każda ingerencja w pracę magazynu może skutkować wydłużeniem czasu realizacji. Planowany termin wysyłki to termin w którym wysyłamy większość zamówień (ponad 95%), jednak w okresach dni wolnych i świątecznych, przed i po długich weekendach czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Istnieje możliwość odbioru przesyłki osobiście wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu odbioru pod adresem: ul. Jagiellońska 88b, hala 5, 03-215 Warszawa (wjazd od strony stacji paliw Orlen), darmowy parking 2 godz.

Opisane powyżej koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą poza granice Polski prosimy o kontakt.

 

Jak dojechać

Biuro i magazyn